Wesele

Marmas

Noclegi Restauracja Sala bankietowa

Wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Pary stające na ślubnym kobiercu, dokładają wszelkich starań, aby chwile te pozostały na długo w pamięci Gości. Każdy element tej uroczystości musi być przemyślany w najdrobniejszym szczególe oraz dopięty na ostatni guzik. Która Panna Młoda nie marzy o ślubie jak z bajki oraz o weselu godnym księżniczki? W Restauracji Marmas marzenia mogą się ziścić. Ugościmy Państwa w iście królewskim stylu.

Restauracja Marmas posiada dwie sale zaprojektowane oraz urządzone z pieczołowitą dbałością o każdy szczegół. Większa sala idealnie spisuje się przy organizacji imprez okolicznościowych dla minimum 50 osób.Jest przestronna, jasna i słoneczna. Pomieści maksymalnie 112 osób. Dysponujemy stołami podłużnymi jak i okrągłymi. Stoły okrągłe dla wesel o maksymalnej  liczbie gości 70 osób, menu do 210 zł. Możemy zaaranżować ich ustawienie zgodnie z Państwa wymaganiami. Mniejsza sala jest bardziej kameralna, niższa i przytulniejsza. Na niej odbywają się imprezy na maksymalnie 60 osób.

Wesela piątkowe- 10% zniżki *

Wesela w okresie listopad- grudzień – 10% zniżki

Wesela w terminie styczeń- marzec – 20% zniżki

Pokój dla Młodej Pary, szampan aby wznieść toast za pomyślność Młodej Pary, zawsze w cenie!!!

Menu

Nasz szef kuchni zadba o Państwa podniebienie, szykując wyśmienite potrawy. Zawsze z uwagą słuchamy życzeń naszych Klientów, a jednocześnie chętnie służymy radą w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Menu tak skonstruowaliśmy, aby poza zakupem alkoholu oraz tortu weselnego, nic już dodatkowo Państwa nie absorbowało.

Menu do pobrania:

Menu układamy zawsze według indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Poprawiny 50-70 zł/ osoba.

Dzieci do lat 3- gratis;

Dzieci 3-12 lat- 50% ceny menu;

Zespół muzyczny, fotograf, kamerzysta- 50% ceny menu

Brak korkowego!!! U nas brak ukrytych kosztów!!!

Pozostałe

Pokój dla Młodej Pary gratis

Pokoje dla gości weselnych**: -60 zł bez śniadania; -80 zł ze śniadaniem.
ilość miejsc noclegowych- max. 80 – uzależniona od wcześniejszych rezerwacji.

*wesela „piątkowe” mogą oznaczać organizację poprawin przy wyciszonej muzyce i w innej sali- do 60 osób. Jest to spowodowane możliwością jednoczesnej organizacji innej imprezy na dużej sali. Promocje nie łączą się z innymi zniżkami i ofertami specjalnymi. Zniżka dotyczy tylko dnia wesela, poprawiny w normalnej cenie.

**z wyjątkiem okresu lipiec- sierpień, brak możliwości zarezerwowania noclegów. Promocyjna cena noclegów dotyczy jedynie dnia wesela. W przypadku wcześniejszego przyjazdu lub przedłużenia pobytu obowiązują ceny obowiązujące w danym sezonie.

Do pobrania:

Dekoracje:

  • Standard dekoracji oferowany przez Restaurację w cenie menu obejmuje 7 róż w każdym wazonie, dwa wazony na stół podłużny  lub równoważnik wartościowy w postaci innych kwiatów.  
  • Zleceniodawca ma prawo do wyboru innej, bogatszej dekoracji, od 1000 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie.
  • Zleceniodawca ma prawo do zatrudnienia własnej firmy dekoratorskiej. Wykonawca nie zwraca kosztów poniesionych z tego tytułu. Firma zewnętrzna musi dopasować godziny swojej pracy do godzin ustalonych z Wykonawcą, musi również posprzątać na zakończenie pracy. Wykonawca może użyczyć jedynie wazony martini. Pozostałą część dekoracji zapewnia firma dekorująca zatrudniona przez Zleceniodawcę.

*W celu rezerwacji terminów, umówienia się na spotkanie, czy w razie jakichkolwiek pytań, służę Państwu pomocą:pon-pt: 8:00-16:00
Monika Włodarczyk
marmas@pensjonat-jastrzebia.pl
tel. 793-398-487

Wesele w wyjątkowy miejscu

Wesele nad morzem

Sprawdź naszą ofertę i obejrzyj naszą sale.

Kontakt
669 990 991

ul. Rozewska 1, 84-104 Jastrzębia Góra

Organizacja imprez

marmas@pensjonat-jastrzebia.pl

Noclegi

rezerwacje@pensjonat-jastrzebia.pl

Zamknij